Joe vs. Carole – pierwsza zapowiedź serialu Peacock

}

Data: 22 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Peacock prezentuje pierwszą zapowiedź swojej limitowanej produkcji Joe vs. Carole, która ukaże nam rywalizację pomiędzy królem tygrysów Joe Exoticiem, a walczącą o prawa dzikich kotów Carole Baskin.

W głównych rolach występują John Cameron Mitchell i Kate McKinnon. Fabuła produkcji opiera się na podcaście Roberta Moora. Obsadę uzupełniają Kyle MacLachlan, Brian Van Holt, Sam Keeley, Nat Wolf, Marlo Kelly, William Fichtner, Dean Winters i David Wenham. Za serial odpowiada Etan Frankel.

W przeciwieństwie do dokumentalnej serii Netflix Król tygrysów, która rozsławiła postacie Joe i Carole na cały świat, produkcja Peacock skupi się na Carole Baskin. To entuzjastka wielkich kotów, która dowiaduje się, że Joe Exotic hoduje te zwierzęta i wykorzystuje je dla zysku. Postanawia zamknąć jego przedsięwzięcie wywołując wielką rywalizację, która ma niezbyt ciekawe skutki. Carole ma własną burzliwą przeszłość, która wychodzi na wierzch. Joe wtedy nie cofnie się przed niczym, by ujawnić wielką hipokryzję Carole.

Premiera serialu 3 marca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Carnival Row sezon 2. - nastąpiła zmiana showrunnera!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.