Jim Belushi dołącza do obsady Salvage

j
}

Data: 2 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Główny bohater z serialu Jim wie lepiej dołączy do obsady w pilotażowym odcinku Salvage. Jim Belushi wcieli się w rolę Duke’a Danielsa, zamożnego i uważającego się za najważniejszą osobę w mieście patriarchę. Duke jest właścicielem jedynej fabryki w okolicy, przez co większość mieszkańców zmuszonych jest do pracy u niego. To pozwala mu na robienie w mieście czegokolwiek tylko zechce. Córkę Duke’a Danielsa, Gwen Daniels, zagra Charity Wakefield (aktorka znana z serialu The Player).

Razem z Jimem Belushim zagra Toby Kebbell (Jimmy Hill), znany z Black Mirror, który zagra byłego policjanta. Gliniarz powróciwszy do swojego domowego miasteczka pragnie odpoczynku i spokoju. Jednak z czasem zostaje wciągnięty w śledztwo dotyczące zabójstwa. Okazuje się, że sprawa jest powiązana z zatopionym skarbem, który zniknął razem z hiszpańskim galeonem.

ZOBACZ TEŻ  Fallout – twórcy Westworld zaadaptują popularną grę na serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.