w

Jim Belushi dołącza do obsady Salvage

Jim Belushi Salvage
źrodło: moviesroom

Główny bohater z serialu Jim wie lepiej dołączy do obsady w pilotażowym odcinku Salvage. Jim Belushi wcieli się w rolę Duke’a Danielsa, zamożnego i uważającego się za najważniejszą osobę w mieście patriarchę. Duke jest właścicielem jedynej fabryki w okolicy, przez co większość mieszkańców zmuszonych jest do pracy u niego. To pozwala mu na robienie w mieście czegokolwiek tylko zechce. Córkę Duke’a Danielsa, Gwen Daniels, zagra Charity Wakefield (aktorka znana z serialu The Player).

Razem z Jimem Belushim zagra Toby Kebbell (Jimmy Hill), znany z Black Mirror, który zagra byłego policjanta. Gliniarz powróciwszy do swojego domowego miasteczka pragnie odpoczynku i spokoju. Jednak z czasem zostaje wciągnięty w śledztwo dotyczące zabójstwa. Okazuje się, że sprawa jest powiązana z zatopionym skarbem, który zniknął razem z hiszpańskim galeonem.

Kamil Siegień

Napisane przez Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alyson

Alyson Hannigan wraca na mały ekran w Man of the House

Santa Clarita Diet

Korzyści płynące z bycia zombie. “Santa Clarita Diet”, sezon 1 – recenzja