Jessica Biel jako teksańska morderczyni w zwiastunie Candy

}

Data: 18 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu opublikowała pierwszy zwiastun limitowanego serialu Candy. Produkcja ta opowie o prawdziwym morderstwie do jakiego doszło w latach 80. ubiegłego wieku w Teksasie.

Serial Candy opowiada historię morderczyni, która zabiła siekierą swoją przyjaciółkę Betty. Akcja rozgrywa się w 1980 roku. Candy z pozoru miała naprawdę dobre życie – wraz z swoim mężem, Betty i jej mężem Alanem należała do społeczności lokalnego kościoła. Wdała się jednak w romans z mężem Betty, a gdy ta dowiedziała się prawdy, Candy sięgnęła po siekierę. Do tego czynu pchnęła ją także chęć wolności. Candy wbrew pozorom wcale nie czuła się szczęśliwa, zbyt mocno odczuwała na sobie presję konformizmu, co nie pozwalało jej być sobą.

W rolach głównych występują: Jessica Biel jako Candy, Melanie Lynskey jako Betty Gore, Pablo Schreiber jako Alan Gore i Timothy Simons jak Pat Montgomery. Scenariusz Candy napisała Robin Veith, a pilotażowy odcinek wyreżyserował Michael Uppendahl.

Premiera Candy 9 maja 2022 roku. Co dzień do 13 maja pojawiać na platformie będzie się jeden odcinek.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Timothy Simons dołącza do obsady Candy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.