Jennifer Love Hewitt

Jennifer Love Hewitt dołącza do obsady 9-1-1

15 maja 2018 | Newsy

j

Autor: Ula Zywer

 

Tęskniliście za widokiem Jennifer Love Hewitt na małym ekranie? Już niedługo będziecie mogli ją znowu zobaczyć! Twórcy serialu 9-1-1 emitowanego na stacji FOX zapowiadają, że amerykańska aktorka dołączy do stałej obsady serialu. Obecność żeńskiej postaci odgrywanej przez Hewitt nie jest zresztą przypadkiem.

Po dziesięciu odcinkach pierwszego sezonu 9-1-1 widzowie zaczynają oswajać się z myślą o drugim sezonie, którego produkcja została już potwierdzona. Nic dziwnego, że nagrywanie będzie kontynuowane – serial opowiadający o pracy służb wzywanych przez telefon alarmowy (takie nasze 112) jest bardzo emocjonujący.

W pierwszym sezonie skończyło się na dziesięciu odcinkach, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia – i dotyczy to zarówno widzów, jak i twórców serialu. Jeden z nich, Ryan Murphy, ujawnił informację, że drugi sezon będzie miał więcej odcinków (szesnaście), ale rozrośnie się nie tylko pod kątem ram czasowych.

Powiększyć się ma również obsada serialu. Wiemy na pewno, że na planie pojawi się Jennifer Love Hewitt, która ma wcielić się w Maddie, operatorkę linii 911, przyjmującą zgłoszenia. Wcielenie Jennifer Love Hewitt w serial nie jest dziełem przypadku. Aktorka ma wypełnić pustkę po zniknięciu Connie Britton, której kontrakt obejmował odgrywanie roli Abby Clark tylko w pierwszym sezonie.

Ku uciesze fanów Jennifer Love Hewitt, aktorka zasili stałe szeregi obsady 9-1-1. Ostatnią produkcją, w jakiej mogliśmy ją oglądać, był serial Criminal Minds, którego emisja zakończyła się w 2015 roku.

ZOBACZ TEŻ  Zmiany w obsadzie serialu The Resident

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!