Jennifer Love Hewitt dołącza do obsady 9-1-1

j

Autor: Ula Zywer

}

Data: 15 maja 2018

a

Kategorie: Newsy

 

Tęskniliście za widokiem Jennifer Love Hewitt na małym ekranie? Już niedługo będziecie mogli ją znowu zobaczyć! Twórcy serialu 9-1-1 emitowanego na stacji FOX zapowiadają, że amerykańska aktorka dołączy do stałej obsady serialu. Obecność żeńskiej postaci odgrywanej przez Hewitt nie jest zresztą przypadkiem.

Po dziesięciu odcinkach pierwszego sezonu 9-1-1 widzowie zaczynają oswajać się z myślą o drugim sezonie, którego produkcja została już potwierdzona. Nic dziwnego, że nagrywanie będzie kontynuowane – serial opowiadający o pracy służb wzywanych przez telefon alarmowy (takie nasze 112) jest bardzo emocjonujący.

W pierwszym sezonie skończyło się na dziesięciu odcinkach, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia – i dotyczy to zarówno widzów, jak i twórców serialu. Jeden z nich, Ryan Murphy, ujawnił informację, że drugi sezon będzie miał więcej odcinków (szesnaście), ale rozrośnie się nie tylko pod kątem ram czasowych.

Powiększyć się ma również obsada serialu. Wiemy na pewno, że na planie pojawi się Jennifer Love Hewitt, która ma wcielić się w Maddie, operatorkę linii 911, przyjmującą zgłoszenia. Wcielenie Jennifer Love Hewitt w serial nie jest dziełem przypadku. Aktorka ma wypełnić pustkę po zniknięciu Connie Britton, której kontrakt obejmował odgrywanie roli Abby Clark tylko w pierwszym sezonie.

Ku uciesze fanów Jennifer Love Hewitt, aktorka zasili stałe szeregi obsady 9-1-1. Ostatnią produkcją, w jakiej mogliśmy ją oglądać, był serial Criminal Minds, którego emisja zakończyła się w 2015 roku.

ZOBACZ TEŻ  Zmiany w obsadzie serialu The Resident

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.