Jason Segel zagra główną rolę w Shrinking, nowym serialu Apple TV+

14 października 2021 | Newsy

j

Autor: Agata Popis

Apple TV+ zapowiedziało nowy serial komediowy Shrinking. Jason Segel zagra w nim główną rolę, będzie również jednym ze scenarzystów serialu.

Dziesięcioodcinkowy serial Shrinking będzie opowiadał historię sfrustrowanego psychoterapeuty, który postanawia nagiąć zasady swojego zawodu i zacząć mówić klientom dokładnie to, co myśli. Ignoruje wszystko, czego przez lata go uczono i ze zdziwieniem obserwuje efekty swoich poczynań.

Za produkcję serialu odpowiedzialne będzie studio Warner Bros. Twórcami nowej serii są Brett Goldenstein i Bill Lawrence, znani z pracy przy dotychczasowym największym hicie Apple TV+, Tedzie Lasso. Jako scenarzysta dołączy do nich Jason Segel.

ZOBACZ TEŻ  Riverdale sezon 4. - hołdem dla Luke'a Perry'ego!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram