Źródło: HobbyConsolas

Jason Momoa: z serialu Gra o tron do produkcji See

Odtwórca roli Khala Drogo, jednej z najbardziej wyrazistych postaci hitu HBO Gra o tron, znany również jako filmowy Aquaman, dostał angaż w nowej produkcji Apple, serialu See. Dowiedzieliśmy się, jaki charakter będzie miała serialowa propozycja od Apple i kogo zagra Jason Momoa.

Groźne spojrzenie i mocna muskulatura to znaki rozpoznawcze Jasona Momoa. Aktor jest wprost stworzony do tego, by odgrywać role superbohaterów i nieustraszonych wojowników palących się do walki. Takie właśnie były ostatnie role Jasona Momoa i taka będzie kolejna. W Apple’owskim serialu See Momoa będzie odgrywał postać wojownika i przywódcy, znanego jako Baba Voss.

Pierwszy sezon serialu będzie liczył 8 odcinków. Akcja toczy się w przyszłości, w której odbudowuje się świat, a ludzka rasa musi na nowo nauczyć się funkcjonować w społeczeństwie, przy czym ciągle walczy o przetrwanie. Producenci nie podają jednak więcej szczegółów serialu. Nie wiemy więc, w jakich okolicznościach świat został zniszczony i z kim ma walczyć odgrywany przez Momoa Baba Voss. Mając jednak świadomość, kto stanie za sterami tej produkcji, zaczynamy oczekiwać premiery pierwszego sezonu. W produkcję serialu See zaangażowani są m.in. Steven Knight, czyli twórca Peaky Blinders oraz reżyser serii Hunger Games, Francis Lawrence – taka kombinacja zapowiada się niezwykle dobrze.

Data premiery serialu See nie została jeszcze ujawniona.

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.