Jared Leto dołącza do Yakuzy – premiera Outsider

j
}

Data: 23 lutego 2018

a

Kategorie: Newsy

Netflix ogłosił datę premiery swojej kolejnej produkcji. Outsider zadebiutuje na naszych ekranach 9 marca.

Outsider plakat

Źrodło: Netflix

W roli głównej zobaczymy Jareda Leto, który wcieli się w postać Nicka Lowella. Akcja filmu rozgrywa się w Japonii zaraz po drugiej wojnie światowej. Amerykanin Nick wraca do egzotycznego kraju, w którym jeszcze do niedawna był jeńcem wojennym. Z więzienia udało mu się wydostać z pomocą współwięźnia należącego do Yakuzy. Lowell chce spłacić dług wdzięczności i dołącza do mafii wytatuowanych Azjatów. Nie każdemu członkowi Yakuzy podoba się, że do ich ekipy wkroczył biały Amerykanin. Niezadowolenie jest powodem wielu napięć i mafijnej rywalizacji.

Outsider jest już na platformie i można go dodać do listy seriali do obejrzenia. Oficjalna premiera odbędzie się 9 marca 2018 roku. Link do filmu: www.netflix.com/theoutsider.

ZOBACZ TEŻ  Ozark – przygotuj się na drugi sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.