Outsider

Jared Leto dołącza do Yakuzy – premiera Outsider

23 lutego 2018 | Newsy

j

Netflix ogłosił datę premiery swojej kolejnej produkcji. Outsider zadebiutuje na naszych ekranach 9 marca.

Outsider plakat

Źrodło: Netflix

W roli głównej zobaczymy Jareda Leto, który wcieli się w postać Nicka Lowella. Akcja filmu rozgrywa się w Japonii zaraz po drugiej wojnie światowej. Amerykanin Nick wraca do egzotycznego kraju, w którym jeszcze do niedawna był jeńcem wojennym. Z więzienia udało mu się wydostać z pomocą współwięźnia należącego do Yakuzy. Lowell chce spłacić dług wdzięczności i dołącza do mafii wytatuowanych Azjatów. Nie każdemu członkowi Yakuzy podoba się, że do ich ekipy wkroczył biały Amerykanin. Niezadowolenie jest powodem wielu napięć i mafijnej rywalizacji.

Outsider jest już na platformie i można go dodać do listy seriali do obejrzenia. Oficjalna premiera odbędzie się 9 marca 2018 roku. Link do filmu: www.netflix.com/theoutsider.

ZOBACZ TEŻ  Ozark – przygotuj się na drugi sezon!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!