Japoński horror zmierza na Disney+. Zobacz zwiastun serialu ”Gannibal”

}

Data: 30 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Disney+ opublikowała zwiastun japońskiego horroru Gannibal, który już niedługo znajdzie się w jej bibliotece. Produkcja ta opiera się na bestsellerowej mandze Masaakiego Ninomiyi wydanej pod tym samym tytułem.

Jak zapowiadają twórcy każdy odcinek Gannibala pozostawi widzów w szoku. Jego fabuła osadzona została w fikcyjnej japońskiej wiosce Kuge. Poznamy losy miejscowego policjanta Daigo Agawy, który dopiero rozpoczął swoją pracę w tym miejscu. Początkowo okolica wydaje się spokojna, szybko jednak zaczyna dochodzić do serii niepokojących wydarzeń. Te doprowadzą Daigo do przerażających wniosków. Uzna on, że z wioską i jej mieszkańcami stanowczo jest coś nie tak… Czy uda mu się odnaleźć prawdę zanim będzie za późno?

Gannibal wyreżyserował Shinzo Katayama na podstawie scenariusza napisanego przez Takamasę Oe. Adaptację poprowadzą Yuya Yagira, Shô Kasamatsu i Riho Yoshioka.

Premiera serialu Gannibal 28 grudnia.

Źródło: Disney+

ZOBACZ TEŻ  Wiemy kiedy Tom Hiddleston powróci na plan Lokiego!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.