Jane Seymour w thrillerze Harry Wild od Acorn TV

}

Data: 15 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla Acorn TV powstaje limitowany thriller irlandzkiej produkcji Harry Wild. W głównej roli wystąpi w nim Jane Seymour, która w ostatnim czasie zagrała w serialu Jane the Virgin i The Kominsky Method.

Seymour oprócz objęcia głównej roli, będzie pełnić także funkcję producenta wykonawczego. Serial ma składać się z ośmiu epizodów. Scenariusz do niego napisze David Logan wraz z Jo Spain.

Aktorka wcieli się w emerytowaną profesor literatury Harriet 'Harry’ Wild, która będąc ofiarą napadu ma problemy z psychicznych dojściem do siebie. Aby odzyskać równowagę zgadza się zamieszkać u swojego syna będącego policyjnym detektywem. Tam jednak nieświadomie wciągnięta zostaje w śledztwo w sprawie morderstwa, które prowadzi jej syn.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Roseanne - czy powstanie kontynuacja?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.