James Wan zaadaptuje na serial serię komiksów Dylan Dog!

}

Data: 8 października 2019

a

Kategorie: Newsy

James Wan zapowiada kolejny serialowy projekt, tym razem jest to adaptacja włoskiej serii komiksowej stworzonej przez Tiziano Sclaviego.

Tytułowy bohater to mężczyzna określany mianem detektywa mroku. Wraz ze swoim pomocnikiem Grouchem, trudni się rozwiązywaniem paranormalnych spraw, które zwykle dotyczą duchów, wampirów, wilkołaków, zombie i innych potworów, które często okazują się zwykłymi ludźmi. Komiks utrzymany jest w stylu horroru z elementami surrealizmu.

Serial ma składać się z 10 odcinków. Jak na razie nie wiadomo kto w nim wystąpi. Warto wspomnieć, że komiks ten był już adaptowany. W 2011 roku wyszedł pełnometrażowy film Dylan Dog: Detektyw Mroku, który jednak okazał się wielką klapą. W głównego bohatera wcielił się Brandon Routh.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer sezon 6. oficjalnie zamówiony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.