w

James Wan zaadaptuje na serial serię komiksów Dylan Dog!

kawerna

James Wan zapowiada kolejny serialowy projekt, tym razem jest to adaptacja włoskiej serii komiksowej stworzonej przez Tiziano Sclaviego.

Tytułowy bohater to mężczyzna określany mianem detektywa mroku. Wraz ze swoim pomocnikiem Grouchem, trudni się rozwiązywaniem paranormalnych spraw, które zwykle dotyczą duchów, wampirów, wilkołaków, zombie i innych potworów, które często okazują się zwykłymi ludźmi. Komiks utrzymany jest w stylu horroru z elementami surrealizmu.

Serial ma składać się z 10 odcinków. Jak na razie nie wiadomo kto w nim wystąpi. Warto wspomnieć, że komiks ten był już adaptowany. W 2011 roku wyszedł pełnometrażowy film Dylan Dog: Detektyw Mroku, który jednak okazał się wielką klapą. W głównego bohatera wcielił się Brandon Routh.

Źródło: variety

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Rick i Morty sezon 4. – jest zwiastun i data premiery!

blank

Opowieść o Matuszce i jej lubym. Recenzja serialu Katarzyna Wielka