James Gunn ma w planach kolejny serial z uniwersum DC

}

Data: 11 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Za dwa dni, tj. 13 stycznia na HBO Max odbyć ma się premiera spin-offa filmu Legion samobójców: The Suicide SquadPeacemaker. Twórca obu tych produkcji James Gunn, nie osiada jednak na laurach. Ten znany hollywoodzki filmowiec już pracuje nad kolejnym telewizyjnym projektem opartym na postaciach z DC.

To że jest zaangażowany w pracę nad nowym projektem, Gunn zdradził podczas jednego z ostatnio udzielanych wywiadów. Zapytany czy chciałby jeszcze zrealizować coś zwiazanego z DC, odpowiedział, że to już ma miejsce. Niestety nie zdradził więcej szczegółów. Wiadomo jedynie, że będzie to projekt telewizyjny, a więc najprawdopodobniej serial.

Być może Peacemaker to dla Gunna za mało i chce on stworzyć serial o innej postaci z filmu Legion samobójców: The Suicide Squad? Jeśli tak to byłby to drugi spin-off tego kinowego widowiska.

Peacemaker opowie o tytułowym złoczyńcy, który aby osiągnąć swój cel nie cofnie się przed niczym, nie ważne ile ludzi będzie musiało zginąć. A co najciekawsze jego celem jest… pokój na świecie. Rząd USA zaciąga go do tajnej grupy zadaniowej, która ma za zadanie unicestwić poważne zagrożenie stanowiące niebezpieczeństwo dla amerykańskich obywateli. W tytułowej roli ponownie John Cena.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Peacemaker – powiększa się obsada serialowego spin-offu Legionu samobójców

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.