Przeczytano:

James Frecheville dołącza do obsady 6. sezonu Peaky Blinders

20 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Powiększa się obsada finałowego sezonu serialu Peaky Blinders. Na oficjalnym profilu serialu na Twiterze pojawił się wpis informujący o angażu Jamesa Frecheville. Opatrzono go ciekawym zdjęciem z planu.

Nie podano niestety żadnych szczegółów odnośnie postaci w jaką wcieli się Frecheville. Aktora do tej pory w większości mogliśmy podziwiać w filmach. Jeśli chodzi o seriale to wystąpił w produkcji Transrodzic i Requiem.

W połowie stycznia rozpoczęły się prace na planie szóstego sezonu. Jego twórcą jest Steven Knight. Akcja tego kryminalnego serialu toczy się na ulicach Birmingham. Główny bohater to Tommy Shelby, który należy do wpływowej gangsterskiej rodziny. Śledzimy jego ewolucję, jak z władcy półświatka staje się prawowitym biznesmenem i członkiem parlamentu.

Szósty sezon nie będzie naszym ostatnim spotkaniem z Tommym i innymi postaciami. Całość historii zakończyć się ma pełnometrażowym filmem. Knight podobno od początku miał takie plany na serię. Uważa on także, iż film otworzy nowe drzwi do potencjalnych spin-offów. Wierzy on bowiem, że w uniwersum Peaky Blinders pozostało jeszcze wiele historii do opowiedzenia.

Źródło: Twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również