James Frecheville dołącza do obsady 6. sezonu Peaky Blinders

20 marca 2021 | Newsy

Powiększa się obsada finałowego sezonu serialu Peaky Blinders. Na oficjalnym profilu serialu na Twiterze pojawił się wpis informujący o angażu Jamesa Frecheville. Opatrzono go ciekawym zdjęciem z planu.

Nie podano niestety żadnych szczegółów odnośnie postaci w jaką wcieli się Frecheville. Aktora do tej pory w większości mogliśmy podziwiać w filmach. Jeśli chodzi o seriale to wystąpił w produkcji Transrodzic i Requiem.

W połowie stycznia rozpoczęły się prace na planie szóstego sezonu. Jego twórcą jest Steven Knight. Akcja tego kryminalnego serialu toczy się na ulicach Birmingham. Główny bohater to Tommy Shelby, który należy do wpływowej gangsterskiej rodziny. Śledzimy jego ewolucję, jak z władcy półświatka staje się prawowitym biznesmenem i członkiem parlamentu.

Szósty sezon nie będzie naszym ostatnim spotkaniem z Tommym i innymi postaciami. Całość historii zakończyć się ma pełnometrażowym filmem. Knight podobno od początku miał takie plany na serię. Uważa on także, iż film otworzy nowe drzwi do potencjalnych spin-offów. Wierzy on bowiem, że w uniwersum Peaky Blinders pozostało jeszcze wiele historii do opowiedzenia.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin sezon 2. - poznajcie loga i tytuły odcinków

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram