Jagiellonowie – nowa telenowela historyczna Telewizji Polskiej

16 sierpnia 2021 | Newsy

W przyszłym roku na antenie TVP1 zadebiutuje nowa telenowela historyczna Jagiellonowie. Produkcja ta nie będzie jednak kontynuacją udanej Korony królów.

Jagiellonowie mają mieć całkowicie nową obsadę i inną dynamikę prowadzenia narracji. Akcja serialu rozpocznie się wraz z początkiem panowania Władysława Jagiełły. Zaś Korona królów zakończyła się w trakcie sprawowania przez niego władzy.

Korona królów doczekała się trzech sezonów. Serial ten opowiadał o monarchii w Polsce pod panowaniem kolejno: ostatnich Piastów, Andegawenów i pierwszych Jagiellonów w XIV wieku.

Źródło: Press

ZOBACZ TEŻ  Silk – nadchodzi następczyni Spider-Mana!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram