Jackson White w obsadzie serialu Hulu Tell Me Lies

}

Data: 20 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu zamówiła serialowy dramat oparty na powieści Carola Lovering noszący tytuł Tell Me Lies. Projekt jest obecnie na etapie kompletowania obsady, do której dołączył właśnie aktor znany z serialu Mrs. Fletcher – Jackson White.

Wcieli się on w główną rolę męską, u boku Grace Van Patten. White sportretuje Stephena DeMarco, który na studiach związał się z Lucy Albright (Van Patten). Są oni wtedy w takim wieku, kiedy każdy nawet zwyczajny i przyziemny wybór może prowadzić do nieodwołalnych konsekwencji. Ich związek zaczyna się jak każdy w takim wieku, jest pełen namiętności i pożądania, jednak szybko zmienia się w uzależniające przyzwyczajenie. To na zawsze zmieni nie tylko ich życie, ale i życie otaczających ich ludzi.

Za serial odpowiada Meaghan Oppenheimer. Jedną z producentek wykonawczych jest Emma Roberts.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Emily w Paryżu – data premiery i pierwsza zapowiedź 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.