w

Jack Ryan – będzie 3. sezon serialu!

tom clancys jack ryan recenzja 1 1180x787

Amazon ogłosił wczoraj, że serial Jack Ryan zostanie przedłużony na trzeci sezon. Decyzje tą platforma podjęła jeszcze przed premierą 2. sezonu, który zadebiutuje dopiero latem.

W tytułowej roli zobaczymy Johna Krasinskiego, a partnerują mu m.in. Abby Cornish, Wendell Pierce, Ali Suliman, Noomi Rapace oraz Dina Shihabi. Serial jest luźną adaptacją serii książek Toma Clancy’ego. Showrunnerami są Carlton Cuse i Graham Roland.

Fabuła serialu opowiada o analityku CIA – Jacku Ryanie, który przypadkowo natrafia na podejrzaną listę bankowych transferów. Podejmuje śledztwo, które prowadzi go przez całą Europę, aż do ogarniętego wojną Bliskiego Wschodu, gdzie odkrywa tajemny system komunikowania się terrorystów. Akcja sezonu drugiego rozgrywać się będzie w Ameryce Południowej. Jak przystało na serial szpiegowski na pewno nie zabraknie wybuchów, pościgów i szalonych zwrotów akcji.

Pierwszy sezon składa się z 8. godzinnych odcinków i aktualnie dostępny jest na Amazon Prime.

Źródło: cinemablend

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

elena

Najlepsze serialowe pary. Wyjątkowe romanse bohaterów

Słodkie Kłamstewka

Pretty Little Liars: The Perfectionists – jest oficjalny plakat!