pixel

Przeczytano:

Jack Ryan – będzie 3. sezon serialu!

14 02 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Amazon ogłosił wczoraj, że serial Jack Ryan zostanie przedłużony na trzeci sezon. Decyzje tą platforma podjęła jeszcze przed premierą 2. sezonu, który zadebiutuje dopiero latem.

W tytułowej roli zobaczymy Johna Krasinskiego, a partnerują mu m.in. Abby Cornish, Wendell Pierce, Ali Suliman, Noomi Rapace oraz Dina Shihabi. Serial jest luźną adaptacją serii książek Toma Clancy’ego. Showrunnerami są Carlton Cuse i Graham Roland.

Fabuła serialu opowiada o analityku CIA – Jacku Ryanie, który przypadkowo natrafia na podejrzaną listę bankowych transferów. Podejmuje śledztwo, które prowadzi go przez całą Europę, aż do ogarniętego wojną Bliskiego Wschodu, gdzie odkrywa tajemny system komunikowania się terrorystów. Akcja sezonu drugiego rozgrywać się będzie w Ameryce Południowej. Jak przystało na serial szpiegowski na pewno nie zabraknie wybuchów, pościgów i szalonych zwrotów akcji.

Pierwszy sezon składa się z 8. godzinnych odcinków i aktualnie dostępny jest na Amazon Prime.

Źródło: cinemablend

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również