Jack Reynor dołącza do serialu Amazona The Peripheral

1 kwietnia 2021 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media angaż w serialu science fiction Amazona The Peripheral otrzymał Jack Reynor, aktor znany m.in. z serialu Strange Angel.

Reynor zagra u boku Chloë Grace Moretz, która już wcześniej znalazła się w obsadzie serialu. Za produkcję odpowiadają twórcy Westworld – Jonathan Nolan i Lisa Joy. Scenariusz napisze Scott B. Smith, który również obejmie stanowisko showrunnera.

Fabuła The Peripheral opiera się na bestsellerowej powieści Williama Gibsona i koncentruje się wokół kobiety imieniem Flynne (Moretz) i jej brata Burtona (Reynor). Burton to weteran Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, który podejmuje pracę jako ochroniarz dla firmy Milagros Coldiron. Pracuje on w wirtualnym świecie. Kiedy pewnego dnia jego stanowisko zajmuje Flynne, zostaje ona świadkiem makabrycznego morderstwa. Kobieta nie wie jednak czy to co się wydarzyło było realne czy jest częścią gry wideo i wirtualnego świata…

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  One of Us Is Lying – Peacock prezentuje zapowiedź nowego kryminału dla młodzieży

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram