J.J. Abrams producentem dokumentu o UFO

17 czerwca 2021 | Newsy

Jak donoszą zagraniczne media producent J.J. Abrams zaangażował się w realizację czteroczęściowego dokumentu noszącego tytuł UFO. Produkcja ta ukaże fascynację ludzkości niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.

Projekt powstaje dla Showtime. Jego premiera bardzo niedługo, bo już 8 sierpnia 2021 roku. Serial przyjrzeć ma się temu jak wielki wpływ może mieć amerykański rząd, prywatne firmy i wojsko na ukrywanie prawdy o potencjalnych kontaktach z pozaziemskimi istotami.

Zainteresowanie UFO wzrosło po artykule New York Timesa z 2017 roku, w którym to Pentagon przyznał, iż piloci marynarki wojennej napotkali na niebie niezidentyfikowany obiekt latający.

Za reżyserię dokumentu odpowiedzą Mark Monroe i Paul Crowder.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Snowpiercer – koniec zdjęć do 3. sezonu. Serial dostaje odnowienie na sezon 4.

UFO

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy