Ironheart – pierwsze zdjęcia z planu serialu o Riri Williams

}

Data: 10 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu kolejnego serialu Marvela Ironheart. Na opublikowanych fotografiach możemy dostrzec następczynię Iron Mana oraz The Hooda.

Tak prezentuje się samodzielnie wykonana przez Riri Williams, w tej roli Dominique Thorne, zbroja inspirowana tą jaką nosił Tony Stark aka Iron Man.

ironheart starts filming anthony ramos dominique thorne 15
ironheart starts filming anthony ramos dominique thorne 01

A tak wygląda złoczyńca The Hood, w którego wciela się Anthony Ramos.

ironheart starts filming anthony ramos dominique thorne 09
ironheart starts filming anthony ramos dominique thorne 07

Riri Williams to genialna wynalazczyni, która jest studentką M.I.T. W komiksach Tony Stark pomógł jest w zostaniu superbohaterką, po tym jak na wzór jednego z jego modeli zbroi stworzyła własną.

Postać Riri jest niezbędna do wprowadzenia w 4. fazie MCU. Musi ona zastąpić puste miejsce po Iron Manie, który zginął poświęcając się w filmie Avengers: Koniec gry. Jego brak widać w filmach Spider-Man: Daleko od domu i Spider-Man: Bez drogi do domu, gdzie protegowany Starka – Peter Parker stara się radzić sobie bez swojego mentora. Jest on jednak daleki od technologicznego geniuszu jakim był Tony. I tu właśnie jest miejsce dla Riri.

Premiera Ironheart na Disney+ w 2023 roku. W tym jednak spotkamy się już z tą bohaterką, a to za sprawą filmu Black Panther: Wakanda Forever. Produkcja ta wprowadzi Riri do MCU.

Źródło: Justjared /fot. Justjared

ZOBACZ TEŻ  Parallels – zwiastun serialu o podróżach w czasie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.