Ironheart – kolejny serial Marvela ma już scenarzystę!

28 kwietnia 2021 | Newsy

Disney nie ustaje w pracach nad kolejnymi serialami należącymi do MCU. Jednym z nich jest Ironheart, który opowie o bohaterce, która w komiksach zastąpiła Iron Mana.

Trwały poszukiwania głównego scenarzysty. Została nim amerykańska poetka Chinaka Hodge. W tytułową bohaterkę wcieli się Dominique Thorne. Ironheart to Riri Williams, dziewczynka z umysłem geniusza, która sama stworzyła zbroję podobną do tej jaką nosi Iron Man.

Bohaterka ta niedawno weszła do kanonu Marvela. Jej postać stworzyli w 2016 roku Brian Michael Bendis i Mike Deodat.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Titans sezon 2. – wiemy kto zagra nowego antagonistę!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy