Iron Fist – twórcy zapowiadają „więcej i lepiej” w 2. sezonie

30 sierpnia 2018 | Newsy

j

W nowym materiale wideo, twórcy Iron Fist prezentują kulisty kręcenia epickiej sceny walki. Zapowiadają też, że w drugim sezonie wspólnej produkcji Marvela i Disneya będzie ich znacznie więcej.

Bądźmy szczerzy – sceny walki były jednym z najsłabszych elementów Iron Fist i osoby odpowiedzialne za pierwszy sezon najwyraźniej doszły do tego samego wniosku. Do pracy nad nowymi odcinkami zatrudniono speców, którzy na swoim koncie mają chociażby choreografię do Czarnej Pantery Marvela.

Drugi sezon „Żelaznych Pięści” będzie dostępny na Netflixie już we wrześniu.

ZOBACZ TEŻ  MTV Movie & TV Awards – sprawdź, kto wygrał!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!