Invasion – zwiastun serialu science fiction od Apple TV+

}

Data: 10 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ wypuściła pierwszą zapowiedź swojego nowego serialu science fiction Invasion, za który odpowiadają Simon Kinberg i David Weil.

Akcja serialu rozgrywa się w różnych częściach świata i przedstawia bohaterów należących do różnych środowisk, każdy z nich jednak doświadczył niecodziennego zjawiska, jakim jest inwazja obcych, co już na zawsze zmieniło bieg jego życia. Rozgrywające się wydarzenia poznamy oczami pięciu zwykłych ludzi, którzy starają się zrozumieć otaczający ich chaos.

Obsada produkcji prezentuje się następująco: Shamier Anderson jako żołnierz Trevante Ward, Golshifteh Farahani jako syryjska imigrantka Aneesha Malik, Sam Neill jako szeryf John Bell Tyson, Firas Nassar jako odnoszący sukcesy biznesmen i mąż Aneeshy – Ahmed Malik i Shioli Kutsuna jako Mitsuki, członek japońskiej organizacji JASA.

Premiera serialu Invasion 22 października 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Helstrom – Hulu kasuje serial po jednym sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.