Invasion – zwiastun serialu Apple TV+ o ataku obcych

}

Data: 23 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ opublikowało nową zapowiedź serialu Invasion, który ukaże nam losy kilku bohaterów w trakcie niespodziewanego ataku obcych. Premiera produkcji już 22 października.

Akcja serialu rozgrywa się w różnych częściach świata i przedstawia bohaterów należących do różnych środowisk, każdy z nich jednak doświadczył niecodziennego zjawiska, jakim jest inwazja obcych, co już na zawsze zmieniło bieg jego życia. Rozgrywające się wydarzenia poznamy oczami pięciu zwykłych ludzi, którzy starają się zrozumieć otaczający ich chaos.

Poniższa zapowiedź daje nam przedsmak tego co nas czeka. Widzimy także początek inwazji, która rozpoczęła się od niewytłumaczalnych incydentów, takich jak masowe przerwy w dostawie energii czy dziwne zniszczenia domów i infrastruktury miejskiej.

Za Invasion odpowiada Simon Kinberg i David Weil. Obsada produkcji prezentuje się następująco: Shamier Anderson jako żołnierz Trevante Ward, Golshifteh Farahani jako syryjska imigrantka Aneesha Malik, Sam Neill jako szeryf John Bell Tyson, Firas Nassar jako odnoszący sukcesy biznesmen i mąż Aneeshy – Ahmed Malik i Shioli Kutsuna jako Mitsuki, członek japońskiej organizacji JASA.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Trailer Dietland - nowego serialu z Julianną Margulies

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.