Invasion od Apple TV+ dostaje odnowienie na 2. sezon

}

Data: 9 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

W drugiej połowie października na Apple TV+ zadebiutował serial Invasion, który rozgrywa się w świecie zaatakowanym przez obcych. Jutro zadebiutować ma finał sezonu. Platforma jeszcze przed jego emisją zdecydowała się dać produkcji zgodę na realizację drugiej serii.

Akcja serialu rozgrywa się w różnych częściach świata i przedstawia bohaterów należących do różnych środowisk, każdy z nich jednak doświadczył niecodziennego zjawiska, jakim jest inwazja obcych, co już na zawsze zmieniło bieg jego życia. Rozgrywające się wydarzenia poznamy oczami pięciu zwykłych ludzi, którzy starają się zrozumieć otaczający ich chaos.

W obsadzie znajdują się Golshifteh Farahani, Shamier Anderson, Shioli Kutsuna, Firas Nassar, Billy Barratt, Azhy Robertson, Tara Moayedi, Daisuke Tsuji i Sam Neill. Scenariusz Invasion napisali Simon Kinberg i David Weil. Oboje pełnili także funkcję producentów. Za kamerą pierwszego sezonu stanął Jakob Verbruggen.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Invasion – zwiastun serialu Apple TV+ o ataku obcych

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.