Instrukcja kochania – nowy codzienny serial TV4 o dokonywaniu właściwych miłosnych wyborów

}

Data: 4 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Vlogerka i jej przyjaciele pomagają innym dokonywać właściwych miłosnych wyborów. Ujmujące historie niczym z komedii romantycznych oraz perypetie sympatycznej dziewczyny oraz bliskich jej osób w nowym codziennym serialu Instrukcja kochania na antenie Czwórki.

Główna bohaterka serialu, Anka Wiśniewska (Magdalena Król), prowadzi popularny vlog o miłości i własną firmę, która oferuje pomoc w sprawach sercowych. Wraz z dwiema przyjaciółkami, Majką (Maria Ruddick) i Niną (Olga Pęczak) oraz bratem, Adkiem (Konrad Skolimowski), Anka pomaga znaleźć szczęście zgłaszającym się do niej kobietom i mężczyznom w różnym wieku, na różnych etapach życia i z różnymi problemami – od typowych kłopotów miłosnych, jakie zdarzają się niemal każdemu, po zupełnie wyjątkowe, zaskakujące jedyne w swoim rodzaju sytuacje.

Problemy w związkach i poszukiwania drugiej połówki, trudne wybory i rozstania, zdrady i tajemnice partnerów, uczuciowe niepowodzenia i komplikacje, nieśmiałość i obawy, pechowe doświadczenia i własne błędy… Choć skala wyzwań bywa pokaźna, Anka, Majka, Nina i Adek wierzą, że nie ma przeszkody, której miłość nie może pokonać. Czasem trzeba jej tylko trochę dopomóc, w czym nieocenione okazują się atuty każdego z nich.

Anka jest dobrym psychologiem o dużej intuicji, a prywatnie trzydziestolatką, która niezachwianie wierzy w miłość. Majka, przed którą Internet nie ma tajemnic, potrafi zdobyć każdą informację. Obeznana z wszelkimi nowinkami i trendami dwudziestolatka ma też wiele innych pasji, od motoryzacji po sztuki walki, które okazują się przydatne w różnych sytuacjach. Empatyczna i chętnie wspierająca przyjaciółki Nina jest współwłaścicielką kliniki medycyny estetycznej. Jej wyczucie stylu i elegancji jest bezcenne, gdy potrzebna jest zewnętrzna metamorfoza, ale jako kobieta po czterdziestce i po rozwodzie ma też spory bagaż doświadczeń i życiowej mądrości, którą chętnie dzieli się z innymi. Męski punkt widzenia, humor i rozmaite – czasem zaskakująco trafne – obserwacje oraz detektywistyczne talenty wnosi do firmy siostry Adek, chłopak o złotym sercu, ale też niepoprawny podrywacz, który potrafi wszędzie się wkręcić i swoim urokiem nadrobić wszelkie braki. Wszyscy czworo, choć im samym też zdarzają się emocjonalne wpadki, dokładają starań, aby historie ich klientów zakończyły się happy endem i bardzo angażują się w każdą z nich. Nic bowiem tak nie rozpala ludzkiej wyobraźni, jak namiętna czy nieszczęśliwa miłość.

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead powraca z drugą częścią 6 sezonu!

Instrukcję kochania produkuje dla Czwórki firma Polot Media. Serial reżyserują Paweł Orwat i Marcin Szczerbic.

Premiera serialu Instrukcja kochania 17 stycznia 2022 roku. Emisja od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00.

Źródło: TV4

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.