pixel

Przeczytano:

Instinct anulowany przez CBS po dwóch sezonach!

20 08 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Instinct to dramat kryminalny emitowany przez stację CBS. Po dwóch pełnych sezonach stacja zdecydowała o jego skasowaniu.

Jest to luźna adaptacja powieści Murder Games Jamesa Pattersona. Głównym bohaterem jest Dylan Reinhart, były agent CIA, który teraz prowadzi spokojne życie pisarza i wykładowcy. Jednak pewnego dnia jego sielanka zostaje zaburzona, kiedy to byli koledzy z policji proszą go o pomoc w schwytaniu seryjnego mordercy.

W rolach głównych wystąpili Alan Cumming, Bojana Novakovic, Naveen Andrews, Sharon Leal i Whoopi Goldberg. Twórcą i producentem wykonawczym jest Michael Rauch. To on na swoim Twitterze poinformował, że serial nie otrzymał przedłużenia na kolejny sezon.

Drugi sezon zadebiutował w czerwcu, a 25 sierpnia wyemitowany zostanie jego finałowy odcinek. W Polsce serial oglądać możemy za pośrednictwem stacji Canal+ Seriale.

Źródło: variety

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również