Inside Job – poznajcie obsadę nowej animacji dla dorosłych Netflixa

15 czerwca 2021 | Newsy

Dla platformy Netflix powstaje nowy serial animowany przeznaczony dla widzów dorosłych. To Inside Job. Serwis ogłosił właśnie jego główną obsadę głosową.

Głosu bohaterom użyczą Lizzy Caplan, Christian Slater, Clark Duke, Andrew Daly, Bobby Lee, John DiMaggio, Tisha Campbell i Brett Gelman.

Fabuła serialu skupi się na pracownikach korporacji Deep State, którzy nie boją się popełniąc światoych spisków, używać swoich stanowisk w niecnych celach, żyć pod przykrywką czy udawać całkowicie kogoś innego.

Za Inside Job odpowiada Shion Takeuchi z Gravity Falls oraz Alex Hirsch. Data premiery animacji nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Daybreak – świat przejmuje młodzież! Reszta to zombie! Zobaczcie zwiastun!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram