w

Insatiable sezon 2. – jest zapowiedź nowych odcinków tej czarnej komedii od Netflixa!

ins 101 unit 01372r
comingsoon

Insatiable to zeszłoroczna komedia okraszona porządną dawką czarnego humoru. Opowiada ona o zemście pewnej nastolatki. Zobaczcie pierwszy zwiastun drugiej serii. Podano także datę premiery nowych odcinków.

Główną bohaterką jest Patty, niegdyś otyła i szykanowana w szkole dziewczyna. Przechodzi ona jednak wielką metamorfozę i staje się piękną, szczupłą kobietą. Po tej zmianie rozpoczyna zemstę na swoich prześladowcach, w międzyczasie startując w konkursach piękności. Pomaga jej w tym były trener Bob, który z czasem zauważa w co się wpakował. Sezon pierwszy zakończył się morderstwem Christiana, a oskarżona o nie zostaje właśnie Patty. Bob chroni swoją podopieczną, ale również i jego lojalność ma swoje granice. Jak duże przekonacie się już niebawem?

W głównej obsadzie znajdują się Dallas Roberts, Debby Ryan i Christopher Gorham. Za pomysł na serial odpowiada Lauren Gussis.

Cały pierwszy sezon pierwszy znajduje się na Netflixie. Premiera drugiego odbędzie się 11 października.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

castle rock 2

Październik w Netflix, HBO GO i w telewizji – Wyczekiwane nowości i kontynuacje seriali

1530 crisis splash

Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – oto mamy dwóch Supermanów!