Insatiable – Netflix zamawia drugi sezon

13 września 2018 | Newsy

j

Kontrowersyjna komedia z Debby Ryan w roli głównej powróci w 2019 roku. Netflix potwierdza, że powstaje drugi sezon Insatiable.

Seria o dziewczynie, która mści się na osobach wyśmiewających jej wagę, spotkała się z bardzo mieszanymi opiniami. Recenzenci nie pozostawili na Insatiable suchej nitki, o czym świadczy średnia 11% w serwisie RottenTomatoes. Obraz znacznie lepiej odebrali widzowie – na tym samym portalu wystawili oni serii Netflixa notę 83%.

W drugim sezonie, oprócz Debby Ryan zobaczymy na ekranie m.in. Dallasa Robertsa, Alyssę Milano oraz Christophera Gorhama.

ZOBACZ TEŻ  Plemiona Europy – nowy serial od twórców Dark

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram