Informator, Głodni i razem oraz Prawdziwa gwiazda – nowe europejskie produkcje Max Original z premierą 1 kwietnia w HBO Max

}

Data: 28 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

W piątek, 1 kwietnia w HBO Max zaplanowana została premiera polskiego serialu Odwilż, ale również trzech nowych produkcji Max Original z Europy Środkowej. Będą to węgierski serial obyczajowy Informator oraz dwa programy lifestylowe – czeski Głodni i razem, oraz rumuński Prawdziwa gwiazda.

Informator
Akcja węgierskiego serialu obyczajowego Informator osadzona jest w 1985 roku. Śledzimy w niej losy dwudziestoletniego Geriego, który przeprowadza się z małego węgierskiego miasteczka do Budapesztu, aby zapisać się na Uniwersytet Ekonomiczny. Chłopak dołącza tam do śmietanki towarzyskiej kampusu: reformatorskiej grupy, której przewodzi młody student Zsolt Száva. Jego życie wypełniają imprezy, dziewczyny i polityczne debaty. Ale Geri skrywa pewien sekret – został zwerbowany przez komunistyczną bezpiekę, by donosić na Szávę i jego plany obalenia reżimu.

informator 1 1000

Głodni i razem
Głodni i razem
to pierwszy czeski program lifestylowy Max Original. Produkcja zabierze widzów w podróż przez Republikę Czeską, aby odkryć wiele ciekawych zakątków, kulinarnych i nie tylko.

Uwielbiam niesamowitą mieszankę widoków, przyrody i doświadczeń. Uwielbiam odkrywać kulinarne cuda w najbardziej zacisznych miejscach naszego pięknego kraju. Wielkie rzeczy na scenie kulinarnej dzieją się również w małych wioskach – mówi 41-letni Lukáš Hejlík, najbardziej wpływowy smakosz w Czechach.

Z takim spojrzeniem na świat, regularnie zabiera na weekendowe wycieczki swoją 14-letnią córkę Klarę – nastoletnią scenarzystkę i miłośniczkę mangi. Podczas wspólnych podróży dzielą swój czas równo między jedzenie, kulturę i rekreacje na świeżym powietrzu. Wspólnie rozwiązują wszystkie problemy, które spotykają na swojej drodze. Od dwunastu lat mieszkają osobno i spędzają razem tylko dwa długie weekendy w miesiącu. Mimo dobrej woli po obu stronach nie mogą jednak uniknąć sporadycznych, a właściwie dość regularnych kłótni.

glodni i razem 5 1000

Prawdziwa gwiazda
Prawdziwa gwiazda
to pierwsze europejskie muzyczne show produkcji Max Original, którego celem jest wyłonienie kolejnej muzycznej gwiazdy Rumunii. Program zabiera widzów za kulisy przemysłu muzycznego i zdradza, co tak naprawdę jest potrzebne, aby dotrzeć na sam szczyt. Choreografowie, fotografowie, reżyserzy, kompozytorzy, producenci, styliści, influencerzy – wszyscy eksperci z branży łączą siły, żeby wyłonić prawdziwą gwiazdę. Setki osób próbowało, ale tylko czternastu młodym artystom udało się zaimponować jury, w którym zasiadają Alex Cotoi, Alina Eremia, Șerban Cazan oraz Bruja. Wybranym uczestnikom udało się dostać do domu Prawdziwej gwiazdy, gdzie będą walczyć o nagrodę w wysokości 100 000 euro – połowę kwoty w gotówce i kontrakt o wartości 50 000 euro z Global Records. Jakie wyzwania na nich czekają? To będzie prawdziwa rewolucja.

ZOBACZ TEŻ  Lakers: Dynastia zwycięzców – serial HBO o legendarnej drużynie z Los Angeles

Premiera wszystkich trzech nowych europejskich produkcji Max Original odbędzie się 1 kwietnia w HBO Max:

  • Informator – odc. 1 oraz 2; kolejne co tydzień po jednym;
  • Głodni i razem – odc. 1 oraz 2; kolejne co tydzień po dwa;
  • Prawdziwa gwiazda – odc. 1 oraz 2; kolejne co tydzień po jednym.

Źródło: HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.