Indiana Jones bohaterem serialu? Nad takim projektem myśli Disney

}

Data: 9 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak donoszą zagraniczne media Disney chciałby zrealizować serial o przygodach słynnego archeologa i poszukiwacza skarbów Indianie Jonesie. Produkcja trafiłaby oczywiście na Disney+.

Obecnie projekt ten jest na bardzo wczesnym etapie. Można powiedzieć, że ludzie odpowiedzialni za treści Disney’a mają pomysł, ale jeszcze nie wiedzą jak i czy go wykorzystają. Niedługo mają rozpocząć się poszukiwania scenarzysty. Jeśli powstały skrypt zostanie zaakceptowany wtedy możemy spodziewać się oficjalnego zamówienia serii.

W przyszłym roku do kin ma wejść ostatni film o Indianie Jonesie z Harrisonem Fordem w głównej roli. Być może właśnie to – koniec filmowej serii, spowodowało, iż Disney chciałby zrealizować serial. Trzeba przyznać, że franczyza ta ma potencjał i jest niezwykle dochodowa, ale czy bez Forda to będzie to samo…

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai sezon 2. - jest nowa zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.