w

Ian Somerhalder z Pamiętników Wampirów powróci w nowej roli w kolejnym wampirzym serialu

Whiskey Smolder
Źródło: Popsugar

Te z nas, które wzdychały do głównych bohaterów Pamiętników wampirów, będą miały szansę znowu wstrzymać oddech – po rocznej nieobecności Ian Somerhalder wraca na małe ekrany. Choć jego przygoda z Pamiętnikami wampirów dobiegła końca, to nie nadszedł jeszcze czas, aby rozstawać się z wizerunkiem wampira.

Dał się lepiej poznać przez swoją rolę w serialu Zagubieni, później zachwycił (przede wszystkim żeńską cześć publiczności) jako Damon Salvatore w Pamiętnikach wampirów. Przez tę drugą produkcję, emitowaną od 2009 do 2017 roku, Ian Somerhalder mocno zapadł widzom w pamięci jako wampir. Dla tych, którzy nie mogli pogodzić się z końcem serialu, mamy dobre wieści – Wasz ulubieniec powróci i to znowu jako wampir.

Netflix (co my byśmy bez niego zrobili) planuje zrealizowanie produkcji V-Wars, serialu o wampirach, opartego na serii komiksów o tej samej nazwie, której autorem jest Jonathan Maberry. Trudno powiedzieć, kto z takiego obrotu sprawy cieszy się bardziej: Somerhalder, mający szansę znowu zabłysnąć na ekranach, fanki stęsknione za widokiem amerykańskiego przystojniaka czy może sami twórcy serialu. Producenci wprost nie mogą się doczekać, aż wbiją zęby w pierwszy sezon (na tę chwilę zaplanowano już 10 odcinków) i – jak sami twierdzą – nie wyobrażają sobie żadnego innego aktora na miejscu, które zajął Somerhalder.

Cieszycie się z powrotu Iana na ekrany? Czy myślicie, że wystarczy nam już produkcji o wampirach?

Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Affair

4. sezon The Affair – teaser i data premiery

Trzy na jednego

Trzy na jednego – uważasz, że jesteś tolerancyjny? Zobaczymy! Recenzja serialu