I tak po prostu… – zwiastun nowego rozdziału Seksu w wielkim mieście

}

Data: 1 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

I tak po prostu… to 10-odcinkowy serial HBO Max, za który odpowiada Michael Patrick King. Produkcja ta ukaże nam nowy rozdział przełomowej serii HBO Seks w wielkim mieście. W sieci zadebiutowała właśnie nowa zapowiedź produkcji, która ukazuje nam losy Carrie, Mirandy i Charlotte.

Nowa produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

Premiera serialu 9 grudnia 2021 roku. W naszym kraju produkcja dostępna będzie na HBO GO. W ten dzień zadebiutują pierwsze dwa odcinki. Następnie co czwartek debiutować w serwisie będzie jeden epizod.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things sezon 4. - zobaczcie pierwszą zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.