I tak po prostu… odnowione na 2. sezon

}

Data: 23 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Serwis HBO Max podjął decyzję o odnowieniu serialu I tak po prostu… na 2. sezon. Produkcja ta to nowy rozdział przełomowej serii HBO Seks w wielkim mieście.

Jak poinformował dyrektor HBO Casey Bloys I tak po prostu… okazało się wielkim hitem. Włodarze stacji są bardzo zadowoleni z oglądalności tej produkcji. Nic więc dziwnego, że zdecydowali się na kontynuację.

W drugim sezonie powrócą Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Krisitn Davis. Fabularne szczegóły kontynuacji nie są jeszcze znane.

Serial prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  W cieniu megaprodukcji Netflixa - najbardziej niedoceniane perełki

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.