”Hunters” – zwiastun 2. sezonu serialu Amazona

}

Data: 8 grudnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Prime Video prezentuje pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu Hunters, którego fabuła opiera się na grupie polującej na pozostałych przy życiu nazistów.

Nadchodzący sezon jak się niedawno dowiedzieliśmy, będzie finałowy. Jego premiera już 13 stycznia 2023 roku.

W finale pierwszej serii okazało się, że najbardziej znany nazista – Adolf Hitler żyje. Łowcy jednoczą swoje siły, aby wytropić tego człowieka. Ukrywa się on na terenie Ameryki Południowej. W tym samym czasie pewne retrospekcje przybliżą nam przeszłość Meyera Offermana. Poznamy jego prawdziwą tożsamość, co okaże się dla łowców wielkim szokiem. W drugiej serii do łowców dołącza młody amerykanin żydowskiego pochodzenia. Wciela się w nie Logan Lerman.

Pierwszy sezon Hunters opowiada o grupie ludzi znanej jako Łowcy, którzy w latach 70 ubiegłego wieku w USA obrali sobie za cel likwidację pozostających jeszcze przy życiu nazistów, chcących na terenie Ameryki powołać do życia IV rzeszę. Celem ich krwawej misji jest pokrzyżowanie ludobójczych planów i postawienie nazistów przed sądem.

Hunters został stworzony, napisany i wyprodukowany przez Davida Weila, który jest także showrunnerem. W obsadzie drugiej serii znajdują się m.in. Logan Lerman, Al Pacino, Dylan Baker, Jerrika Hinton, Lena Olin, Josh Radnor, Tiffany Boone, Carol Kane, Louis Ozawa, Kate Mulvany, Greg Austin i Jennifer Jason Leigh.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiosną w Canal+ zadebiutuje serial Emigracja – poznajcie szczegóły

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.