”Hunters” – serial Amazona zakończy się drugim sezonem

}

Data: 16 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Amazon Studios ogłosił koniec serialu Hunters. Produkcja opowiadająca o polowaniu na nazistów zakończy się nadchodzącym drugim sezonem.

Wraz z tą informacją podano datę premiery jak się okazuje finałowej serii. Hunters z nowymi odcinkami powróci 13 stycznia 2023 roku.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące ten thriller akcji. Możemy na nich zobaczyć m.in. Jonaha granego przez Logana Lermana i Chav, w którą wciela się Jennifer Jason Leigh. Zapowiadają one także niespodziewany powrót Ala Pacino.

Pierwszy sezon opowiadał o grupie ludzi znanej jako Łowcy, którzy w latach 70 ubiegłego wieku w USA obrali sobie za cel likwidację pozostających jeszcze przy życiu nazistów, chcących na terenie Ameryki powołać do życia IV rzeszę. Fabuła drugiej serii nie jest znana.

Za serial w bardzo dużej mierze odpowiada David Weil, który jest jego scenarzystą, producentem i showrunnerem. Jednym z producentów jest także Jordan Peele z ramienia Monkeypaw Productions.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Last Days of Ptolemy Grey – Samuel L. Jackson gwiazdą nowego serialu Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.