Hulu zaadaptuje trylogię Margaret Atwood Maddaddam

24 marca 2021 | Newsy

Platforma Hulu po udanej adaptacji powieści Margaret Atwood Opowieść podręcznej, zacieśnia współpracę z uznaną pisarką. Trwają już prace nad kolejnym serialowym projektem opartym o jej powieść. Tym razem serwis na szklany ekran przeniesie trylogię Maddaddam.

Maddaddam opowiada dystopijną historię. Trylogia ukazuje wydarzenia, które doprowadziły do niemal całkowitego zniszczenia ludzkości i cywilizacji przez złośliwą pandemię. Odpowiada za nią genialny inżynier Crake, który pragnął zniszczyć ludzkość i zastąpić ludzi nowym gatunkiem. Dowiemy się co doprowadziło do katastrofy nazywanej bezwodną powodzią. Poznamy także to co stanie się później, a więc kto odziedziczy błękitną planetę.

Scenariusz pilotażowego odcinka napisze Michael Lesslie. Obejmie on także funkcję producenta wykonawczego.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Turbulencje – ponownie jest nadzieja na powrót serialu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram