Hulu odnawia animację Futurama

}

Data: 10 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Animacja Fox Futurama znana też jako Przygody Fry’a w kosmosie dostaje nowe życie. Platforma Hulu zamówiła 20-odcinkowy ósmy sezon tego serialu dla dorosłych.

Jest to już drugie z kolei odnowienie tej animacji. Po pięciu sezonach zamknął ją Fox. Po kilku latach na dwa sezony przywróciła ją stacja Comedy Central. Od 2013 była o niej cisza, aż do teraz.

Główny bohater serialu to Philip Fry, który jest 25-letnim dostawcą pizzy i czuje, że jego życie zmierza donikąd. Przypadkowo zamraża się w 2000 roku i budzi się dopiero po upływie tysiąca lat w Nowym Jorku. W przyszłości dostaje drugą szansę, żeby coś ze swoim życiem zrobić. Zyskuje wielu przyjaciół i wraz z nimi rozpoczyna pracę w firmie Planet Express Corporation dostarczającej paczki do pięciu części galaktyki.

Twórcami projektu Hulu są David X. Cohen i Matt Groening. W głosowej obsadzie powrócą Billy West, Katey Sagal, Tress MacNeille, Maurice LaMarche, Lauren Tom, Phil LaMarr i David Herman. Nie wiadomo co z Johnem DiMaggio, bowiem negocjacje z nim utknęły w martwym punkcie.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead - zombie na ekranach jeszcze przez dekadę?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.