pixel

Przeczytano:

Hugh Laurie w adaptacji powieści Agathy Christie

13 04 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Hugh Laurie, aktor którego z pewnością większość z Was kojarzy z roli ekscentrycznego doktora w serialu Doktor House, tym razem zajmie się serialową adaptacją kryminalnej powieści Agathy Christie Dlaczego nie Evans?

Laurie zajmie się napisaniem scenariusza, reżyserią oraz produkcją. Nie wiadomo na razie czy pojawi się w serialu. Produkcja ma być miniserialem składającym się z trzech odcinków.

Powieść Dlaczego nie Evans? opowiada historię Bobby’ego Jonesa i jego przyjaciółki Frances Derwent, którzy podczas poszukiwania piłeczki od golfa odkrywają umierającego mężczyznę. Ostatnim tchnieniem wypowiada on tytułowe słowa. Para postanawia zamienić się w amatorskich detektywów i rozwikłać tajemnicę mężczyzny, u którego w kieszeni znaleźli także zdjęcie pięknej młodej kobiety.

Serial zadebiutować ma w przyszłym roku. Laurie w ostatnim czasie wystapił w komedii science fiction od HBO pt. Avenue 5.

Źródło: darkhorizons

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również