Hugh Laurie w adaptacji powieści Agathy Christie

}

Data: 13 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Hugh Laurie, aktor którego z pewnością większość z Was kojarzy z roli ekscentrycznego doktora w serialu Doktor House, tym razem zajmie się serialową adaptacją kryminalnej powieści Agathy Christie Dlaczego nie Evans?

Laurie zajmie się napisaniem scenariusza, reżyserią oraz produkcją. Nie wiadomo na razie czy pojawi się w serialu. Produkcja ma być miniserialem składającym się z trzech odcinków.

Powieść Dlaczego nie Evans? opowiada historię Bobby’ego Jonesa i jego przyjaciółki Frances Derwent, którzy podczas poszukiwania piłeczki od golfa odkrywają umierającego mężczyznę. Ostatnim tchnieniem wypowiada on tytułowe słowa. Para postanawia zamienić się w amatorskich detektywów i rozwikłać tajemnicę mężczyzny, u którego w kieszeni znaleźli także zdjęcie pięknej młodej kobiety.

Serial zadebiutować ma w przyszłym roku. Laurie w ostatnim czasie wystapił w komedii science fiction od HBO pt. Avenue 5.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Sky Rojo – Netflix ogłasza datę premiery 2. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.