Hugh Grant jako Zeus w serialu Netflixa Kaos

}

Data: 29 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Znany głównie z romantycznych komedii hollywoodzki aktor Hugh Grant wcieli się w greckiego boga Zeusa w mrocznym, komediowym i z mitologicznym podszyciem serialu noszącym tytuł Kaos. Produkcja powstaje dla Netflixa.

Akcja serialu osadzona zostanie we współczesności. Grant wciela się w pozornie wszechmocnego, ale desperacko naiwnego i jednocześnie niesamowicie mściwego króla greckich bogów, który budzi się pewnego ranka i odkrywa na swojej twarzy… zmarszczki. To wpędza go w nerwicę i prowadzi na niebezpieczną i paranoiczną ścieżkę, na końcu której zwiastuje swój upadek.

Brat Zeusa Hades, w tej roli David Thewlis, również średnio radzi sobie w kontroli podziemnego świata. Hera zaś, w którą wciela się Janet McTeer musi zacząć działać, bowiem narastająca paranoja Zeusa staje się niebezpieczna dla otoczenia. Zaś zbuntowany syn Zeusa Dionizos doprowadza do konfliktu z ojcem. Posejdona zaś nic nie obchodzi. On najbardziej przejmuje się wielkością swojego superjachtu i miejscem, gdzie odbędzie się kolejna impreza…

Serial Kaos składać ma się z ośmiu odcinków. Jego twórcami są Charlie Covell, Georgi Banks-Davies i Runyararo Mapfumo. Zdjęcia do produkcji rozpocząć mają się jeszcze tego lata.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  The Last Bus – dzieci kontra roboty. Zwiastun nowego serialu sci-fi Netflix

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.