Howard Shore ponownie skomponuje muzykę do Władcy Pierścieni

}

Data: 25 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Howard Shore, kompozytor który pracował przy muzyce do wszystkich filmów Jacksona opowiadających o Śródziemiu prawdopodobnie ponownie skomponuje muzykę do kolejnej produkcji opartej na powieściach J.R.R. Tolkiena.

Obecnie Shore prowadzi rozmowy z przedstawicielami Amazona, platformy dla której powstaje serial Władca Pierścieni.

Shore za pracę nad obiema trylogiami otrzymał wiele nagród i nominacji. Na swoim koncie ma trzy Oscary, trzy Złote Globy i cztery Grammy.

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona.

Premiera serialu Władca Pierścieni zaplanowana jest na 2 września 2022 roku. Odpowiadają za niego J.D. Payne i Patrick McKay. Jeszcze zanim serial wszedł do produkcji Amazon Studios złożył już zamówienie na drugi sezon.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  ABC robi porządki w swoich serialach - co zostało przedłużone, a co skasowane?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.