How I Met Your Father – pierwsze zdjęcie z sitcomu Hulu

}

Data: 12 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące nam obsadę powstającego dla platformy Hulu sitcomu How I Met Your Father.

Aktorzy znajdują się na moście Brooklińskim, a w tle widzimy Nowy Jork.

Za serial odpowiada Isaac Aptaker i Elizabeth Berger. Obsadę sitcomu poprowadzą Hilary Duff jako Sophie, Chris Lowell jako Jesse, Francia Raisa jako Valentina, Tom Ainsley jako Charlie, Tien Tran jako Ellen, Suraj Sharma jako Sid, Josh Peck i Ashley Reyes.

Produkcja ta opiera się na założeniach oryginalnego serialu Jak poznałem Wasza matkę emitowanego w latach 2005-2014. Sophie w przeciągu 10 odcinków przewidzianych na pierwszy sezon opowie swojemu synowi historię poznania jego ojca. Całość rozpocznie się w 2021 roku, kiedy Sophie wraz z swoimi przyjaciółmi zastanawia się czego chce od życia i jak zakochać się w dobie randkowych aplikacji dających nieograniczone możliwości.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Grzesznica – czwarty sezon zamówiony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.