House of the Dragon – spin-off serialu Gra o tron skupi się na losie rodziny Targaryenów?

21 lipca 2020 | Newsy

W sieci pojawiły się nowe informacje odnośnie planowanego przez HBO prequelowego spin-offa serialu Gra o tron. Projekt nosi tytuł House of the Dragon i zagłębić się ma w historię rodu Targaryenów.

Jego akcja rozgrywać będzie się na trzy wieki wcześniej niż ta znana nam z serialu. Obecnie podobno trwają castingi, które wyłonić mają aktorki do ról Rhaenyry Targaryen i Alicent Hightower.

Postacie te odegrały kluczową rolę w jednym z największych konfliktów. Rhaenyra to pierworodna córka króla Viserysa I, ogłoszona przez niego następczynią tronu. Z kolei Alicent to druga żona Viserysa I i macocha Rhaenyry, matka Aegona II, która doprowadziła do koronacji swojego syna, wywołując tym samym brutalną wojnę domową znaną jako Taniec Smoków.

Czy serial opowie o tym brutalnym i krwawym konflikcie? To się okaże, bowiem jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji odnośnie jego fabuły.

Pierwszy dziesięcioodcinkowy sezon serialu zadebiutować ma w 2022 roku.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Najbardziej wyraziste metamorfozy serialowych postaci - top 12

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram