House of the Dragon – siedem nowych nazwisk w obsadzie!

25 września 2021 | Newsy

W miarę kontynuowania robionej z wielkim rozmachem produkcji House of the Dragon, będącej spin-offem i prequelem hitowej Gry o tron, swoje angaże otrzymało siedmiu nowych aktorów.

Już pokaźną obsadę uzupełnili:

  • Graham McTavish – zagra Ser Harrolda Westerlinga. To postać, która służy w Królewskiej Gwardii od czasów króla Jaehaerysa. Jest wzorem rycerskości i honoru;
  • Ryan Corr – zagra Ser Harwina ”Breakbonesa” Stronga, człowieka o którym mówi się, iż jest najsilniejszym człowiekiem w Siedmiu Królestwach. Jest on także spadkobiercą Harrenhal;
  • Jefferson Hall – zagra on bliźniaków – Lorda Jasona Lannistera i Ser Tylanda Lannistera. Pierwszy z braci to lord Casterly Rock, a drugi to wyrachowany i przebiegły polityk;
  • David Horovitch – zagra zaufanego doradcę króla Viserysa;
  • Matthew Needham – zagra Larysa Stronga, brata Harwina;
  • Bill Patterson – zagra Lorda Lymana Beesbury należącego do rady króla Viserysa;
  • Gavin Spokes – zagra Lorda Lyonela Stronga.

House of the Dragon składać będzie się z dziesięciu odcinków i opierać ma się na książce George R.R. Martina Ogień i krew. Akcja serialu rozegra się na 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu i opowie nam historię powstania i upadku rodu Targaryen, jedynej rodziny smoczych władców, która przetrwała wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Premiera House of the Dragon zaplanowana jest na 2022 rok.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dynastia powróci z 3. sezonem!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram