House of the Dragon – rozpoczęła się produkcja spin-offu Gry o tron!

}

Data: 27 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO ogłosiło początek prac na planie prequelowego spin-offa serialu Gra o tron. W sieci pojawiły się zdjęcia aktorów z studia podczas odczytywania przez nich scenariuszy.

Na poniższych Tweetach widzimy Emmę D’Arcy, która wciela się w księżniczkę Rhaenyrę Targaryen, Paddy Considine jako króla Viserysa Targaryena, Matta Smitha jako księcia Daemona Targaryena, Steve’a Toussainta jako The Sea Snake, Olivię Cooke jako Alicent Hightower i Rhysa Ifansa jako Otto Hightowera.

House of the Dragon składać będzie się z dziesięciu odcinków i opierać ma się na książce George R.R. Martina Ogień i krew. Jego akcja rozegra się na 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu i opowie nam historię powstania i upadku rodu Targaryen, jedynej rodziny smoczych władców, która przetrwała wydarzenie zwane Doom of Valyria.

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – spin-off serialu Gra o tron skupi się na losie rodziny Targaryenów?

Premiera House of the Dragon w 2022 roku.

Źródło: Twitter

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.