w

House of the Dragon – Paddy Considine dołącza do obsady

gettyimages 1198543949

Aktor Paddy Considine po udanej współpracy z HBO przy serialach Dzień trzeci i Outsider ponownie wiąże się umową z tą stacją. Tym razem dołącza do obsady prequela Gry o tron noszącego tytuł House od the Dragon.

Considine otrzymał rolę króla Viserysa I Targaryena. To miły, ciepły, spokojny i przyzwoity człowiek, który pragnie jedynie kontynuować dziedzictwo swojego dziadka. Jednak jak się okazuje takie cechy nie są domeną wielkiego króla. Jego dzieci Rhaenyra i Aeon II toczą wojnę domową o jego tron zwaną Tańcem Smoków.

Akcja serialu rozgrywać będzie się na 300 lat wcześniej niż ta znana nam z Gry o tron. Produkcja będzie kroniką powstania i upadku rodu Targaryenów – jedynej rodziny posiadającej smoki, która przetrwała katastrofalne wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Premiera serialu planowana jest na 2022 rok.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 2

Blood of Zeus – nowa animacja od Netflixa rozgrywająca się w czasach wielkich herosów

000ak6t2iura4qch c122 f4

Tatuśkowie – czas na płeć męską! Nadchodzi nowy serial Polsatu!