House of the Dragon – Paddy Considine dołącza do obsady

}

Data: 6 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Aktor Paddy Considine po udanej współpracy z HBO przy serialach Dzień trzeci i Outsider ponownie wiąże się umową z tą stacją. Tym razem dołącza do obsady prequela Gry o tron noszącego tytuł House od the Dragon.

Considine otrzymał rolę króla Viserysa I Targaryena. To miły, ciepły, spokojny i przyzwoity człowiek, który pragnie jedynie kontynuować dziedzictwo swojego dziadka. Jednak jak się okazuje takie cechy nie są domeną wielkiego króla. Jego dzieci Rhaenyra i Aeon II toczą wojnę domową o jego tron zwaną Tańcem Smoków.

Akcja serialu rozgrywać będzie się na 300 lat wcześniej niż ta znana nam z Gry o tron. Produkcja będzie kroniką powstania i upadku rodu Targaryenów – jedynej rodziny posiadającej smoki, która przetrwała katastrofalne wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Premiera serialu planowana jest na 2022 rok.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – pierwsze oficjalne zdjęcia z planu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.