House of the Dragon – Paddy Considine dołącza do obsady

6 października 2020 | Newsy

Aktor Paddy Considine po udanej współpracy z HBO przy serialach Dzień trzeci i Outsider ponownie wiąże się umową z tą stacją. Tym razem dołącza do obsady prequela Gry o tron noszącego tytuł House od the Dragon.

Considine otrzymał rolę króla Viserysa I Targaryena. To miły, ciepły, spokojny i przyzwoity człowiek, który pragnie jedynie kontynuować dziedzictwo swojego dziadka. Jednak jak się okazuje takie cechy nie są domeną wielkiego króla. Jego dzieci Rhaenyra i Aeon II toczą wojnę domową o jego tron zwaną Tańcem Smoków.

Akcja serialu rozgrywać będzie się na 300 lat wcześniej niż ta znana nam z Gry o tron. Produkcja będzie kroniką powstania i upadku rodu Targaryenów – jedynej rodziny posiadającej smoki, która przetrwała katastrofalne wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Premiera serialu planowana jest na 2022 rok.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – pierwsze oficjalne zdjęcia z planu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!