House of Secrets – Chris Columbus zaadaptuje własne powieści

24 września 2021 | Newsy

Chris Columbus, pisarz, reżyser i scenarzysta, odpowiedzialny m.in. za film Piksele, Harry Potter i Kamień Filozoficzny czy Kevina samego w domu, bierze się za serialową produkcję opartą na jego własnej serii powieści.

Projekt powstanie dla platformy Disney+. Produkcja opierać będzie się na trylogii fantasy House of Secrets, którą Columbus napisał wraz z Nedem Vizzini.

Główni bohaterowie to rodzeństwo Walker – Brendan, Eleanor i Cordelia, którzy nie są zachwyceni, gdy ich rodzina przenosi się do przerażającego wiktoriańskiego domu, którego właścicielem był niegdyś okultystyczny powieściopisarz Denver Kristoff. Zanim młodzi orientują się, że ich sąsiad ma wobec nich niecne plany, zostają uwięzieni w magicznym domu i podróżują przez fantastyczne wszechświaty z powieści Kristoffa.

Źródło: Bloody-Dosgusting

ZOBACZ TEŻ  Szkoła dla elity – zwiastun 4. sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram