House of Cards – pierwszy teaser 6. sezonu

}

Data: 5 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Netflix wybrał oskarową noc, aby zaprezentować pierwszy teaser 6. sezonu House of Cards. Co w nim możemy zobaczyć i kiedy możemy spodziewać się premiery?

Teaser 6. sezonu w dramatyczny sposób przeprowadza nas przez Biały Dom, aby wejść do Gabinetu Owalnego, w którym za biurkiem stoi Claire Underwood deklarująca, że „My dopiero zaczynamy”. Na końcu klipu promocyjnego znajduje się przybliżona data premiery serialu, zapowiadająca go na jesień 2018.

W serialu oprócz Robin Wright zobaczymy również Michaela Kelly (Doug), Jayne Atkinson (Catherine), Borisa McGivera (Tom), Dereka Cecila (Seth), Particia’e Clarkson (Jane), Campbella Scotta (Mark) oraz Constance Zimmer (Janine).

 

ZOBACZ TEŻ  House of Cards - Netflix prezentuje nowych bohaterów na zdjęciach

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.