w

House of Cards – pierwszy teaser 6. sezonu

469269215

Netflix wybrał oskarową noc, aby zaprezentować pierwszy teaser 6. sezonu House of Cards. Co w nim możemy zobaczyć i kiedy możemy spodziewać się premiery?

Teaser 6. sezonu w dramatyczny sposób przeprowadza nas przez Biały Dom, aby wejść do Gabinetu Owalnego, w którym za biurkiem stoi Claire Underwood deklarująca, że “My dopiero zaczynamy”. Na końcu klipu promocyjnego znajduje się przybliżona data premiery serialu, zapowiadająca go na jesień 2018.

W serialu oprócz Robin Wright zobaczymy również Michaela Kelly (Doug), Jayne Atkinson (Catherine), Borisa McGivera (Tom), Dereka Cecila (Seth), Particia’e Clarkson (Jane), Campbella Scotta (Mark) oraz Constance Zimmer (Janine).

 

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dawno dawno temu

Seriale fantasy, które warto zobaczyć (i nie są „Grą o Tron”)

Capture28

Oscary 2018 – Twój Vincent pokonany przez Coco [lista zwycięzców]