House Of Cards bez Kevina Spacey – jak sobie poradził serial?

j
}

Data: 22 listopada 2018

a

Kategorie: Newsy

Finałowy 6. sezon House Of Cards nakręcony został bez największej gwiazdy, która przyczyniła się do wielkiej popularności show. Jak wpłynęło to na oglądalność?

Średnia oglądalność pierwszego odcinka 6. sezonu w USA tydzień po premierze wyniosła 2,9 miliona odbiorców. Natomiast 5. seria pochwalić może się ponad 4,4 milionami widzów, którzy zdecydowali się obejrzeć odcinek otwierający.

W kontekście całego sezonu te różnice zmniejszają się. Cały 6. sezon House Of Cards obejrzało 1,5 miliona amerykanów. Ostatni sezon Kevina Spacey wykręcił wynik niewiele większy – 1,9 miliona widzów.

Zmieniła się także publiczność. Panie stanowiły 44% widowni sezonu 5. Po przejęciu władzy przez Claire to płeć piękna zdecydowanie chętniej oglądała House Of Cards od panów – kobiety stanowiły 54% widowni 6. serii.

ZOBACZ TEŻ  House of Cards: nowa Pani Prezydent przesyła życzenia z okazji Dnia Niepodległości!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.