”Hot Skull” – zwiastun dystopijnego tureckiego serialu Netflix

}

Data: 25 listopada 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował zwiastun dość ciekawie zapowiadającego się thrillera science fiction prosto z Turcji noszącego tytuł Hot Skull. Jego akcja toczy się w dystopijnym świecie pochłoniętym przez epidemię.

W świecie opanowanym przez epidemię szaleństwa, która rozprzestrzenia się poprzez komunikacje werbalną, samotny nauczyciel języka Murat Siyavus jest jedyną osobą, która nie została w żaden sposób dotknięta tą chorobą. Schronienie znalazł on w domu swojej matki. Jednak cały czas ściga go pewna rządowa instytucja. Murat w końcu zostaje zmuszony opuścić swoją bezpieczną strefę. Trafia do owładniętego ogniem i zniszczonego miasto będące niegdyś pięknym Stambułem. Tam pragnie znaleźć odpowiedź na dręczące go pytania.

Hot Skull jest oparty na powieści Afşina Kuma z 2016 roku pod tym samym tytułem. W tym ośmioodcinkowym serialu występują Osman Sonant, Şevket Çoruh, Hazal Subaşı, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer, Özgür Emre Yıldırım, Gonca Vuslateri, Zerrin Sümer, Yetkin Dikinciler i Hakan Gerçek. Twórcą serialu jest Merta Baykal.

Premiera Hot Skull na Netflix już 2 grudnia.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Co nowego na Netflix w październiku?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.