Homecoming

Homecoming – sezon 2. bez Julii Roberts

17 stycznia 2019 | Newsy

W sieci pojawiła się oficjalna informacja, że w drugim sezonie serialu Homecoming nie zobaczymy Julie Roberts, która grała jedną z głównych ról. Aktorka jednak dalej pozostanie showrunnerem produkcji.

Kontynuacja powstaje na zamówienie platformy Amazon, a wszystkie 10 odcinków 1. sezonu są na niej dostępne do obejrzenia. Za reżyserię Homecoming odpowiada Sam Esmail, a scenariusz napisali Eli Horowitz i Micah Bloomberg.

Julia Roberts wciela się w Heidi, pracującą w tajnej organizacji rządowej, która pomaga żołnierzom wrócić do cywila. Jednym z takich żołnierzy jest Walter Cruz., którego terapię obserwujemy. Serial równoległe opowiada historię z dwóch płaszczyzn czasowych. Poznajemy także Heidi 4 lata później, kiedy to zakończyła współpracę z organizacją i pracuje jako kelnerka. Powoli odkrywamy powody jej rozstania z pracą oraz nietypowego zachowania.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wielki powrót Beverly Hills 90210!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram