Homecoming – sezon 2. bez Julii Roberts

}

Data: 17 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się oficjalna informacja, że w drugim sezonie serialu Homecoming nie zobaczymy Julie Roberts, która grała jedną z głównych ról. Aktorka jednak dalej pozostanie showrunnerem produkcji.

Kontynuacja powstaje na zamówienie platformy Amazon, a wszystkie 10 odcinków 1. sezonu są na niej dostępne do obejrzenia. Za reżyserię Homecoming odpowiada Sam Esmail, a scenariusz napisali Eli Horowitz i Micah Bloomberg.

Julia Roberts wciela się w Heidi, pracującą w tajnej organizacji rządowej, która pomaga żołnierzom wrócić do cywila. Jednym z takich żołnierzy jest Walter Cruz., którego terapię obserwujemy. Serial równoległe opowiada historię z dwóch płaszczyzn czasowych. Poznajemy także Heidi 4 lata później, kiedy to zakończyła współpracę z organizacją i pracuje jako kelnerka. Powoli odkrywamy powody jej rozstania z pracą oraz nietypowego zachowania.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wielki powrót Beverly Hills 90210!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.