w

Homecoming – sezon 2. bez Julii Roberts

Homecoming

W sieci pojawiła się oficjalna informacja, że w drugim sezonie serialu Homecoming nie zobaczymy Julie Roberts, która grała jedną z głównych ról. Aktorka jednak dalej pozostanie showrunnerem produkcji.

Kontynuacja powstaje na zamówienie platformy Amazon, a wszystkie 10 odcinków 1. sezonu są na niej dostępne do obejrzenia. Za reżyserię Homecoming odpowiada Sam Esmail, a scenariusz napisali Eli Horowitz i Micah Bloomberg.

Julia Roberts wciela się w Heidi, pracującą w tajnej organizacji rządowej, która pomaga żołnierzom wrócić do cywila. Jednym z takich żołnierzy jest Walter Cruz., którego terapię obserwujemy. Serial równoległe opowiada historię z dwóch płaszczyzn czasowych. Poznajemy także Heidi 4 lata później, kiedy to zakończyła współpracę z organizacją i pracuje jako kelnerka. Powoli odkrywamy powody jej rozstania z pracą oraz nietypowego zachowania.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Marvels The Punisher Season 2 poster 691x1024 150x150

The Punisher sezon 2. – jest kolejny zwiastun!

6093af the flash 150x150

The Flash sezon 5. – promo odcinka 11.